Semmelweis Ignácra emlékezett, díjakat adott át és továbbképző napot tartott a Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara Vas Vármegyei Területi Szervezete június 25-én az Agora Savaria Filmszínházban. Az eseményen részt vett és köszöntőt mondott Szuhai Viktor tanácsnok, Szombathely MJV Egészségügyi Szakmai Bizottságának elnöke.
Fotó: Mészáros Zsolt 'Sadness'/Savaria Fórum






































