A Szombathelyi 11-es Huszár Hagyományőrző Egyesület június 21-én rendezte meg Szombathelyen a szokásos huszárezred emléknapját és a huszárleszármazottak találkozóját, melyen Szombathely MJV képviseletében Gálffy Áron képviselő mondott beszédet. Az eseményt kiállítás és lovasbemutató is színesítette.
Fotó: Mészáros Zsolt 'Sadness'/Savaria Fórum














































