Ugrás a Főmenüre Ugrás a Fő tartalomraUgrás a Lábléchez

A júniusi közgyűlés döntéseit értékelték a képviselők

2026.06.19. 10:21

Megtartották szokásos közgyűlés utáni sajtótájékoztatóit a szombathelyi képviselő-testület tagjai június 19-én. Elsőként a városvezetés és az Éljen Szombathely! frakció részéről dr. Horváth Attila, Szombathely MJV alpolgármestere, valamint Tóth Kálmán frakcióvezető, majd Illés Károly, a Fidesz-KDNP képviselője, végül dr. Danka Lajos, a Mi Hazánk Mozgalom önkormányzati képviselője értékelték a júniusi közgyűlés döntéseit.

Fotó: Nagy Jácint/Savaria Fórum

Vissza az előző oldalra

Oldal tartalma utoljára módosítva: 2026.06.19. 10:47