Megtartották szokásos közgyűlés utáni sajtótájékoztatóit a szombathelyi képviselő-testület tagjai június 19-én. Elsőként a városvezetés és az Éljen Szombathely! frakció részéről dr. Horváth Attila, Szombathely MJV alpolgármestere, valamint Tóth Kálmán frakcióvezető, majd Illés Károly, a Fidesz-KDNP képviselője, végül dr. Danka Lajos, a Mi Hazánk Mozgalom önkormányzati képviselője értékelték a júniusi közgyűlés döntéseit.
Fotó: Nagy Jácint/Savaria Fórum











