Március 3-án délután a zeneiskola előtt sajtótájékoztatót tartott dr. Nemény András, városunk polgármestere és Horváth Soma alpolgármester a helyi tömegközlekedés fejlesztéséről. Bemutatták az új elektromos midi buszt is, amelyet egyelőre tesztelnek a városban.
Fotó: Nagy Jácint / Savaria Fórum































