Ugrás a Főmenüre Ugrás a Fő tartalomraUgrás a Lábléchez

Új elektromos midi busszal bővül a Blaguss szombathelyi flottája

2026.03.03. 19:38

Március 3-án délután a zeneiskola előtt sajtótájékoztatót tartott dr. Nemény András, városunk polgármestere és Horváth Soma alpolgármester a helyi tömegközlekedés fejlesztéséről. Bemutatták az új elektromos midi buszt is, amelyet egyelőre tesztelnek a városban.

Fotó: Nagy Jácint / Savaria Fórum

Vissza az előző oldalra

Oldal tartalma utoljára módosítva: 2026.03.04. 09:47