Ugrás a Főmenüre Ugrás a Fő tartalomraUgrás a Lábléchez

Négyszáz szenior táncos lépett parkettre nőnap alkalmából

2026.03.08. 14:15

Négyszáz szenior örömtáncos lépett parkettre nőnap alkalmából március 8-án az Agora MSH-ban, a „Gyere táncolj még! Országos Roadshow” szombathelyi állomásán. A rendezvényt a Red-It Idősbarát Egyesület szervezte, tizenöt táncoktató hozta el csoportjait az ország különböző pontjairól. Az eseményen részt vett és köszöntőt mondott dr. Nemény András, Szombathely MJV polgármestere.

Fotó: Mészáros Zsolt

Vissza az előző oldalra

Oldal tartalma utoljára módosítva: 2026.03.11. 09:03