Négyszáz szenior örömtáncos lépett parkettre nőnap alkalmából március 8-án az Agora MSH-ban, a „Gyere táncolj még! Országos Roadshow” szombathelyi állomásán. A rendezvényt a Red-It Idősbarát Egyesület szervezte, tizenöt táncoktató hozta el csoportjait az ország különböző pontjairól. Az eseményen részt vett és köszöntőt mondott dr. Nemény András, Szombathely MJV polgármestere.
Fotó: Mészáros Zsolt





























