Ugrás a Főmenüre Ugrás a Fő tartalomraUgrás a Lábléchez

Városi szilveszter 2024

2025.01.01. 15:33

2024-ben is jó hangulatban telt a szilveszter este a szombathelyi Fő téren. A városi eseményen DJ Szunyog zenélt, majd a Musicbox lépett fel. Éjfélkor Horváth Soma, Szombathely MJV alpolgármestere mondott újévköszöntő beszédet, majd fellőtték a csökkentett hang- és környezeti hatású elemekből összeállított tűzijátékot.

Fotó: Pataki Gergő / Savaria Fórum

Vissza az előző oldalra

Oldal tartalma utoljára módosítva: 2025.01.07. 15:08