2024-ben is jó hangulatban telt a szilveszter este a szombathelyi Fő téren. A városi eseményen DJ Szunyog zenélt, majd a Musicbox lépett fel. Éjfélkor Horváth Soma, Szombathely MJV alpolgármestere mondott újévköszöntő beszédet, majd fellőtték a csökkentett hang- és környezeti hatású elemekből összeállított tűzijátékot.
Fotó: Pataki Gergő / Savaria Fórum



