Február 18-ára hívta össze a Civil Fórumot dr. Nemény András, Szombathely MJV polgármestere. Az eseményen részt vett Horváth Soma alpolgármester, valamint Putz Attila, a Kulturális, Oktatási és Civil Bizottság elnöke.
Fotó: Bonyhádi Zoltán
2026.02.18. 14:30
A városházán tartotta ülését a szakmai fórum.
Február 18-ára hívta össze a Civil Fórumot dr. Nemény András, Szombathely MJV polgármestere. Az eseményen részt vett Horváth Soma alpolgármester, valamint Putz Attila, a Kulturális, Oktatási és Civil Bizottság elnöke.
Fotó: Bonyhádi Zoltán
Oldal tartalma utoljára módosítva: 2026.02.23. 14:32