Ugrás a Főmenüre Ugrás a Fő tartalomraUgrás a Lábléchez

Összeült a Civil Fórum

2026.02.18. 14:30

A városházán tartotta ülését a szakmai fórum.

Február 18-ára hívta össze a Civil Fórumot dr. Nemény András, Szombathely MJV polgármestere. Az eseményen részt vett Horváth Soma alpolgármester, valamint Putz Attila, a Kulturális, Oktatási és Civil Bizottság elnöke.

Fotó: Bonyhádi Zoltán

Vissza az előző oldalra

Oldal tartalma utoljára módosítva: 2026.02.23. 14:32