Ugrás a Főmenüre Ugrás a Fő tartalomraUgrás a Lábléchez

Olasz vendégek a szombathelyi vasútmodell-kiállításon

2025.01.03. 15:09

Szombathely olasz testvérvárosából, Ferrarából is érkeztek kiállítók az Agora MSH-ban rendezett vasútmodell-kiállításra, ahol január 3-án Horváth Soma alpolgármester és Putz Attila bizottsági elnök köszöntötte városunk képviseletében az olasz delegációt.

A szervező szombathelyi Vasútmodellező Egyesület mellett Kőszegről, Budapestről és Olaszországból is érkeztek “terepasztalok” a Sportházba, mely egészen vasárnapig, azaz január 5-ig ad otthont a különleges kiállításnak.

Fotó: Bonyhádi Zoltán

Vissza az előző oldalra

Oldal tartalma utoljára módosítva: 2025.01.07. 15:15