Szombathely olasz testvérvárosából, Ferrarából is érkeztek kiállítók az Agora MSH-ban rendezett vasútmodell-kiállításra, ahol január 3-án Horváth Soma alpolgármester és Putz Attila bizottsági elnök köszöntötte városunk képviseletében az olasz delegációt.
A szervező szombathelyi Vasútmodellező Egyesület mellett Kőszegről, Budapestről és Olaszországból is érkeztek “terepasztalok” a Sportházba, mely egészen vasárnapig, azaz január 5-ig ad otthont a különleges kiállításnak.
Fotó: Bonyhádi Zoltán


































