Ugrás a Főmenüre Ugrás a Fő tartalomraUgrás a Lábléchez

Menzán innen, menzán túl: kiállítás nyílt a Smidt Múzeumban

2025.01.30. 19:00

A Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum „Menzán innen, menzán túl - Titkok, tények, távlatok az iskolai közétkeztetésben” című vándorkiállítása nyílt meg január 30-án a Smidt Múzeumban. A tárlat az intézményi étkeztetés történetét mutatja be egészen a népkonyháktól napjainkig.

Az eseményen köszöntőt mondott Horváth Soma, kultúráért is felelős alpolgármester.

Fotó: Bonyhádi Zoltán

Vissza az előző oldalra

Oldal tartalma utoljára módosítva: 2025.02.03. 08:25