A Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum „Menzán innen, menzán túl - Titkok, tények, távlatok az iskolai közétkeztetésben” című vándorkiállítása nyílt meg január 30-án a Smidt Múzeumban. A tárlat az intézményi étkeztetés történetét mutatja be egészen a népkonyháktól napjainkig.
Az eseményen köszöntőt mondott Horváth Soma, kultúráért is felelős alpolgármester.
Fotó: Bonyhádi Zoltán


























