A több mint 40 éve alkotó grafikusművész, Bonyhádi Károly "SIGNo Bonyhádi" című gyűjteményes kiállítása az elmúlt 25 év munkásságát összegzi. Az érdeklődők színházi plakátjaival, logó- és arculatterveivel, könyv- és lapterveivel egyaránt találkozhatnak.
Az ünnepélyes megnyitón, melyet február 14-én rendeztek a szombathelyi Schrammel-gyűjteményben, részt vett és köszöntőt mondott Horváth Soma, kultúráért is felelős alpolgármester.
Fotó: Bonyhádi Zoltán



































