Ugrás a Főmenüre Ugrás a Fő tartalomraUgrás a Lábléchez

Megnyílt Bonyhádi Károly grafikusművész kiállítása

2025.02.14. 20:55

A több mint 40 éve alkotó grafikusművész, Bonyhádi Károly "SIGNo Bonyhádi" című gyűjteményes kiállítása az elmúlt 25 év munkásságát összegzi. Az érdeklődők színházi plakátjaival, logó- és arculatterveivel, könyv- és lapterveivel egyaránt találkozhatnak.

Az ünnepélyes megnyitón, melyet február 14-én rendeztek a szombathelyi Schrammel-gyűjteményben, részt vett és köszöntőt mondott Horváth Soma, kultúráért is felelős alpolgármester.

Fotó: Bonyhádi Zoltán

Vissza az előző oldalra

Oldal tartalma utoljára módosítva: 2025.02.17. 14:01