Ugrás a Főmenüre Ugrás a Fő tartalomraUgrás a Lábléchez

Megnyílt a Mi Nők Szó Szalon a Herényiek Házában

2026.03.09. 20:14

Mi Nők Szó Szalon címmel tartottak közösségi programot a Herényiek Házában március 9-én: "egy tér a gondolatoknak, történeteknek, művészetnek és egymás figyelmének. Ez az alkalom nem csupán egy program, hanem egy új közösségi sorozat kezdete: találkozás a szavakkal, a zenével és azokkal a női hangokkal, amelyek inspirálnak, elgondolkodtatnak és kapcsolódást teremtenek."

Az eseménysorozat megnyitóján köszöntőt mondott dr. László Győző, Szombathely MJV alpolgármestere, az érintett körzet képviselője.

Fotó: Mészáros Zsolt

Vissza az előző oldalra

Oldal tartalma utoljára módosítva: 2026.03.11. 10:33