Mi Nők Szó Szalon címmel tartottak közösségi programot a Herényiek Házában március 9-én: "egy tér a gondolatoknak, történeteknek, művészetnek és egymás figyelmének. Ez az alkalom nem csupán egy program, hanem egy új közösségi sorozat kezdete: találkozás a szavakkal, a zenével és azokkal a női hangokkal, amelyek inspirálnak, elgondolkodtatnak és kapcsolódást teremtenek."
Az eseménysorozat megnyitóján köszöntőt mondott dr. László Győző, Szombathely MJV alpolgármestere, az érintett körzet képviselője.
Fotó: Mészáros Zsolt














