Megtartották szokásos közgyűlés utáni sajtótájékoztatóit a szombathelyi képviselő-testület tagjai december 20-án. Elsőként a Illés Károly, a Fidesz-KDNP képviseletében, majd a városvezetés és az Éljen Szombathely! frakció részéről dr. László Győző, Szombathely MJV alpolgármestere és Tóth Kálmán frakcióvezető értékelték a decemberi közgyűlés döntéseit.
Fotó: Bonyhádi Zoltán










