Ugrás a Főmenüre Ugrás a Fő tartalomraUgrás a Lábléchez

Közgyűlés utáni sajtótájékoztatók

2024.12.20. 10:07

A testület döntéseit értékelték a képviselők.

Megtartották szokásos közgyűlés utáni sajtótájékoztatóit a szombathelyi képviselő-testület tagjai december 20-án. Elsőként a Illés Károly, a Fidesz-KDNP képviseletében, majd a városvezetés és az Éljen Szombathely! frakció részéről dr. László Győző, Szombathely MJV alpolgármestere és Tóth Kálmán frakcióvezető értékelték a decemberi közgyűlés döntéseit.

Fotó: Bonyhádi Zoltán

Vissza az előző oldalra

Oldal tartalma utoljára módosítva: 2024.12.20. 10:08