Március 4-én a Készenléti Rendőrség Regionális Bevetési Igazgatóságának objektumában ünnepélyes keretek között adták át a Vas Vármegyei Rendőr-főkapitányság főkapitányi beosztását. A belügyminiszter 2026. március 1-jei hatállyal Fekete Géza György rendőr alezredest, bűnügyi rendőrfőkapitány-helyettest bízta meg a Vas Vármegyei Rendőr-főkapitányság vezetésével. Az eseményen részt vett dr. Nemény András, Szombathely MJV polgármestere.
A ma délelőtti ünnepi állománygyűlésen a csapatzászló behozatala után a nyugállományba vonuló dr. Pilisi Gábor rendőr dandártábornok, a Vas vármegyei rendőrség korábbi vezetője tárgyjutalmat vehetett át dr. Bolcsik Zoltán rendészeti államtitkártól. Ezt követően dr. Pilisi Gábor átadta a csapatzászlót Fekete Géza György rendőr alezredesnek, megbízott rendőrkapitánynak.
Fotó: Nagy Jácint / Savaria Fórum






















