Február 22-én újra az egészségé és a mozgásé volt a főszerep az AGORA MSH-ban, ahol három teremben, számtalan mozgásformát lehetett kipróbálni. Olyan országosan ismert edzők is tartottak órákat, illetve tanácsadást, mint Péntek Enikő, Rubint Réka és Szentgyörgyi Rómeó, de szombathelyi edzők is megmozgatták a több száz látogatót.
Az idei Fitt Mixet Bokányi Adrienn, Szombathely MJV tanácsnoka nyitotta meg.
Fotó: Bonyhádi Zoltán





































