Ugrás a Főmenüre Ugrás a Fő tartalomraUgrás a Lábléchez

Fitt Mix a szombathelyi sportházban

2026.02.22. 10:45

Az Ébredj Szombathely! programsorozat keretében immár ötödször rendezték meg az AGORA MSH-ban a Fitt Mix programot, ahol az ország és a környék legjobb edzői pezsdítették fel a szombathelyiek vasárnapját.

Február 22-én újra az egészségé és a mozgásé volt a főszerep az AGORA MSH-ban, ahol három teremben, számtalan mozgásformát lehetett kipróbálni. Olyan országosan ismert edzők is tartottak órákat, illetve tanácsadást, mint Péntek Enikő, Rubint Réka és Szentgyörgyi Rómeó, de szombathelyi edzők is megmozgatták a több száz látogatót.

Az idei Fitt Mixet Bokányi Adrienn, Szombathely MJV tanácsnoka nyitotta meg.

Fotó: Bonyhádi Zoltán

Vissza az előző oldalra

Oldal tartalma utoljára módosítva: 2026.02.23. 11:26