Ugrás a Főmenüre Ugrás a Fő tartalomraUgrás a Lábléchez

Fitt Mix a szombathelyi sportházban

2025.02.02. 14:40

Az Ébredj Szombathely! programsorozat keretében immár negyedszer rendezték meg az AGORA MSH-ban a Fitt Mix programot, ahol az ország és a környék legjobb edzői pezsdítették fel a szombathelyiek vasárnapját.

Február 2-án újra az egészségé és a mozgásé volt a főszerep az AGORA MSH-ban, ahol két teremben, számtalan mozgásformát lehetett kipróbálni. Olyan országosan ismert edzők is tartottak órákat, illetve tanácsadást, mint Katus Attila és Rubint Réka, de szombathelyi edzők is megmozgatták a több száz látogatót.

Az idei Fitt Mixet Kelemen Krisztián nyitotta meg.

Fotó: Nagy Jácint / Savaria Fórum

Vissza az előző oldalra

Oldal tartalma utoljára módosítva: 2025.02.03. 10:00