Február 2-án újra az egészségé és a mozgásé volt a főszerep az AGORA MSH-ban, ahol két teremben, számtalan mozgásformát lehetett kipróbálni. Olyan országosan ismert edzők is tartottak órákat, illetve tanácsadást, mint Katus Attila és Rubint Réka, de szombathelyi edzők is megmozgatták a több száz látogatót.
Az idei Fitt Mixet Kelemen Krisztián nyitotta meg.
Fotó: Nagy Jácint / Savaria Fórum














































