Ugrás a FőmenüreUgrás a Fő tartalomraUgrás a Lábléchez

Fellobbant az első gyertya lángja a 2023-es adventi koszorún

2023.12.02. 18:34

A gyertyát dr. Nemény András polgármester gyújtotta meg.

A Berzsenyi téren felállított adventi koszorú első gyertyáját dr. Nemény András, Szombathely MJV polgármestere gyújtotta meg szombaton 17 órakor ökumenikus szertartás keretében, melyet a Római Katolikus Egyház képviseletében Bodorkós Áron, a Szombathelyi Egyházmegye iskolalelkésze, Steindl-Papp Judit lelkész, a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség képviselője és Jakab Bálint, a Szombathelyi Református Egyházközség lelkészei celebráltak. Az eseményen Ávár Tibor, Guinness-rekorder gyertyakészítő is részt vett.

Fotó: Bonyhádi Zoltán

Vissza az előző oldalra

Adatfeltöltésért felelős: Polgármesteri Kabinet

Oldal tartalma utoljára módosítva: 2023.12.02. 18:40