Ugrás a Főmenüre Ugrás a Fő tartalomraUgrás a Lábléchez

Fellobbant a harmadik gyertya lángja a 2024-es adventi koszorún

2024.12.14. 18:15

A Berzsenyi téren felállított adventi koszorú harmadik gyertyáját Horváth Soma, Szombathely MJV alpolgármestere gyújtotta meg december 14-én evangélikus szertartás keretében, amelyet Torma-Hasza Mónika, a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség lelkésze celebrált. Az eseményen Ávár Tibor, Guinness-rekorder gyertyakészítő is részt vett.

Fotó: Bonyhádi Zoltán

Vissza az előző oldalra

Oldal tartalma utoljára módosítva: 2024.12.16. 08:51