A Berzsenyi téren felállított adventi koszorú harmadik gyertyáját Horváth Soma, Szombathely MJV alpolgármestere gyújtotta meg december 14-én evangélikus szertartás keretében, amelyet Torma-Hasza Mónika, a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség lelkésze celebrált. Az eseményen Ávár Tibor, Guinness-rekorder gyertyakészítő is részt vett.
Fotó: Bonyhádi Zoltán






















