Ugrás a Főmenüre Ugrás a Fő tartalomraUgrás a Lábléchez

Feiszt Györgyre emlékeztek a Savaria moziban

2026.03.06. 18:14

Feiszt Györgyre emlékeztek a Savaria mozi nagytermében március 6-án. A Szombathely városa által szervezett eseményen családtagok, barátok, kollégák, tisztelők idézték meg a feledhetetlen levéltáros, egykori alpolgármester alakját. Az eseményen emlékező szavakat mondott dr. Nemény András, Szombathely MJV polgármestere, aki bejelentette: hamarosan közterület viselheti Feiszt György nevét a belvárosban.

Fotó: Bonyhádi Zoltán

Vissza az előző oldalra

Oldal tartalma utoljára módosítva: 2026.03.10. 09:46