Feiszt Györgyre emlékeztek a Savaria mozi nagytermében március 6-án. A Szombathely városa által szervezett eseményen családtagok, barátok, kollégák, tisztelők idézték meg a feledhetetlen levéltáros, egykori alpolgármester alakját. Az eseményen emlékező szavakat mondott dr. Nemény András, Szombathely MJV polgármestere, aki bejelentette: hamarosan közterület viselheti Feiszt György nevét a belvárosban.
Fotó: Bonyhádi Zoltán

















































