Ugrás a Főmenüre Ugrás a Fő tartalomraUgrás a Lábléchez

Évadnyitó sajtótájékoztatót tartott a Savaria Múzeum

2026.01.22. 14:07

Újabb izgalmas múzeumi év vár ránk Szombathelyen: a Savaria Múzeum és tagintézményei 2026-os programjairól a Smidt Múzeum Barokk termében tartottak sajtótájékoztatót csütörtök délelőtt, melyen Szombathely MJV képviseletében Horváth Soma, kultúráért is felelős alpolgármester vett részt.

A Savaria Múzeum programjai és a nyitvatartási idők megtalálhatók a múzeum honlapján, illetve Facebook-oldalán.

Fotó: Nagy Jácint/Savaria Fórum

Vissza az előző oldalra

Oldal tartalma utoljára módosítva: 2026.01.22. 14:09