Ugrás a Főmenüre Ugrás a Fő tartalomraUgrás a Lábléchez

Diplomaosztó ünnepségeket tartott az ELTE Savaria Egyetemi Központ

2026.02.14. 14:29

Az AGORA Savaria Filmszínházban rendezték meg február 14-én az ELTE SEK tavaszi diplomaosztó ünnepségeit, amelyeken 187 frissdiplomás vette át oklevelét.

Az eseményeken részt vett Putz Attila, Kulturális, Oktatási és Civil Bizottság elnöke, valamint Lukács Dániel, önkormányzati képviselő.

Fotó: Bonyhádi Zoltán

Vissza az előző oldalra

Oldal tartalma utoljára módosítva: 2026.02.25. 10:16