Az AGORA Savaria Filmszínházban rendezték meg február 14-én az ELTE SEK tavaszi diplomaosztó ünnepségeit, amelyeken 187 frissdiplomás vette át oklevelét.
Az eseményeken részt vett Putz Attila, Kulturális, Oktatási és Civil Bizottság elnöke, valamint Lukács Dániel, önkormányzati képviselő.
Fotó: Bonyhádi Zoltán






































