Ugrás a Főmenüre Ugrás a Fő tartalomraUgrás a Lábléchez

Vitéz Both Bélára emlékeztek

2026.03.09. 14:17

A városvezetés is koszorút helyezett el a sírján.

Vitéz Both Béla nyugalmazott dandártábornokról emlékeztek meg tisztelői március 9-én Szombathelyen, a Jáki úti temetőben, ahol 25 éve helyezték őt örök nyugalomra. Azóta minden évben megemlékeznek az egykori katonatisztről, illetve megkoszorúzzák a sírját. A koszorúzáson a város nevében Kelemen Krisztián tanácsnok, Tóth Kálmán bizottsági elnök és Gálffy Áron önkormányzati képviselő vett részt.

Fotó: Bonyhádi Zoltán

Vissza az előző oldalra

Oldal tartalma utoljára módosítva: 2026.03.09. 14:30