Vitéz Both Béla nyugalmazott dandártábornokról emlékeztek meg tisztelői március 9-én Szombathelyen, a Jáki úti temetőben, ahol 25 éve helyezték őt örök nyugalomra. Azóta minden évben megemlékeznek az egykori katonatisztről, illetve megkoszorúzzák a sírját. A koszorúzáson a város nevében Kelemen Krisztián tanácsnok, Tóth Kálmán bizottsági elnök és Gálffy Áron önkormányzati képviselő vett részt.
Fotó: Bonyhádi Zoltán


































