Ugrás a Főmenüre Ugrás a Fő tartalomraUgrás a Lábléchez

Bábel: megnyílt Masszi Ferenc önálló kiállítása a Szombathelyi Képtárban

2026.02.19. 19:44

Önálló kiállításon találkozhat a közönség Masszi Ferenc műveivel Szombathelyen: a „Bábel” című tárlatot február 19-én nyitották meg a Szombathelyi Képtárban. A megnyitón köszöntőt mondott Horváth Soma, Szombathely MJV alpolgármestere. A tárlat 2026. április 5-ig tekinthető meg.

Fotó: Nagy Jácint / Savaria Fórum

Vissza az előző oldalra

Oldal tartalma utoljára módosítva: 2026.02.23. 11:24