Önálló kiállításon találkozhat a közönség Masszi Ferenc műveivel Szombathelyen: a „Bábel” című tárlatot február 19-én nyitották meg a Szombathelyi Képtárban. A megnyitón köszöntőt mondott Horváth Soma, Szombathely MJV alpolgármestere. A tárlat 2026. április 5-ig tekinthető meg.
Fotó: Nagy Jácint / Savaria Fórum





































