Ugrás a Főmenüre Ugrás a Fő tartalomraUgrás a Lábléchez

Akik szilveszterkor is dolgoznak...

2024.12.31. 14:46

Köszönet az áldozatos munkájukért!

Sokan teljesítenek szolgálatot az év minden napján, így az ünnepek alatt is. Szilveszter napján Horváth Soma, Szombathely MJV alpolgármestere és Bokányi Adrienn tanácsnok meglátogatták a katasztrófavédelem, a rendőrség, a közterület-felügyelet, a mentők és a SZOVA NZrt. szolgálatban lévő munkatársait. Megköszönték egész éves áldozatos munkájukat és boldog új évet kívántak minden szilveszterkor is dolgozó munkatársnak.

Fotó: Bonyhádi Zoltán

Vissza az előző oldalra

Oldal tartalma utoljára módosítva: 2025.01.06. 15:17