Sokan teljesítenek szolgálatot az év minden napján, így az ünnepek alatt is. Szilveszter napján Horváth Soma, Szombathely MJV alpolgármestere és Bokányi Adrienn tanácsnok meglátogatták a katasztrófavédelem, a rendőrség, a közterület-felügyelet, a mentők és a SZOVA NZrt. szolgálatban lévő munkatársait. Megköszönték egész éves áldozatos munkájukat és boldog új évet kívántak minden szilveszterkor is dolgozó munkatársnak.
Fotó: Bonyhádi Zoltán















































