Ugrás a Főmenüre Ugrás a Fő tartalomraUgrás a Lábléchez

Ajándékozási körúton vett részt Horváth Soma alpolgármester

2024.12.12. 14:13

Az ünnepekkor összesen 4,4 millió forint értékben támogatták a szociális és köznevelési intézményeket a városvezetők.

Közeledvén a karácsonyhoz, a szombathelyi szociális és köznevelési intézményekbe (többek között a városi óvodákba, bölcsődékbe, idősotthonokba és az idősklubokba) látogatott el Szombathely városvezetése. Mint minden évben, ilyenkor az önkormányzat meglepetéssel kedveskedik az intézményeinek - többnyire hasznos műszaki cikket kapnak. Az ünnepekkor összesen 4,4 millió forint értékben támogatták a szociális és köznevelési intézményeket a városvezetők.

Horváth Soma, Szombathely MJV alpolgármestere december 11-én a Napraforgó Bölcsődét, a Hétszínvirág Óvodát, a Pipitér Óvodát, a Csicsergő Bölcsődét, a Százszorszép Bölcsődét, a Váci Mihály utcai idősek klubját, a Családok Átmeneti Otthonát, december 12-én pedig a Mocorgó Óvodát látogatta meg.

Fotó: Bonyhádi Zoltán

Vissza az előző oldalra

Oldal tartalma utoljára módosítva: 2024.12.19. 12:55