Ugrás a Főmenüre Ugrás a Fő tartalomraUgrás a Lábléchez

Ádámok és Évák ünnepe a Weöres Sándor Színházban

2026.01.26. 18:11

Ötödik alkalommal vették birtokba a Weöres Sándor Színház világot jelentő deszkáit középiskolás lányok és fiúk – a színjátszó csoportok ezúttal Karinthy „Humorban nem ismerek tréfát” gondolatára reflektáltak jeleneteikkel.

Az Ádámok és Évák 5. szombathelyi ünnepén a színjátszó csoportok oklevelet és színházjegyeket kaptak, köszöntőt Horváth Soma, Szombathely MJV kultúráért is felelős alpolgármestere mondott: szívből gratulált a diákoknak és a felkészítő tanároknak, valamint a szülőknek és a nagyszülőknek is, hogy ilyen remek tanítványaik, gyermekeik és unokáik vannak.

Fotó: Mészáros Zsolt 'Sadness'/Savaria Fórum

Vissza az előző oldalra

Oldal tartalma utoljára módosítva: 2026.01.27. 11:21