Ugrás a Főmenüre Ugrás a Fő tartalomraUgrás a Lábléchez

A Youth Orchestra Alpok Adrie és a szombathelyi művészetisek közös koncertje

2026.01.21. 20:25

A Bartók Teremben lépett fel a Youth Orchestra Alpok Adrie: a zenekar hat országból érkező zenész növendékei – köztük a Szombathelyi Művészeti Gimnázium 11 diákja – nagy sikerű koncertet adtak Slaven Kulenović vezényletével, Benjamin Schmid hegedűművész közreműködésével. Horváth Soma alpolgármester Szombathely város nevében köszöntötte a megjelenteket.

Fotó: Nagy Jácint/Savaria Fórum

Vissza az előző oldalra

Oldal tartalma utoljára módosítva: 2026.01.22. 11:30