A Bartók Teremben lépett fel a Youth Orchestra Alpok Adrie: a zenekar hat országból érkező zenész növendékei – köztük a Szombathelyi Művészeti Gimnázium 11 diákja – nagy sikerű koncertet adtak Slaven Kulenović vezényletével, Benjamin Schmid hegedűművész közreműködésével. Horváth Soma alpolgármester Szombathely város nevében köszöntötte a megjelenteket.
Fotó: Nagy Jácint/Savaria Fórum
















































































