Ugrás a Főmenüre Ugrás a Fő tartalomraUgrás a Lábléchez

A Viva Savaria! egészségfejlesztési stratégiáról tartottak fórumot

2025.02.10. 18:40

A 2024-es év utolsó közgyűlésén fogadták el a "Viva Savaria! - Élj egészségesen, élj tovább!" című egészségfejlesztési stratégiát, amelynek részleteiről február 10-én tartottak fórumot a szombathelyieknek a Derkovits Gyula Általános Iskolában.

A fórumon Horváth Soma alpolgármester, az érintett körzet képviselője, valamint a programot kidolgozó Koczka Tibor sport- és egészségfejlesztési koordinátor ismertette a részleteket.

Fotó: Bonyhádi Zoltán

Vissza az előző oldalra

Oldal tartalma utoljára módosítva: 2025.02.12. 12:58