Ugrás a Főmenüre Ugrás a Fő tartalomraUgrás a Lábléchez

A Viva Savaria! egészségfejlesztési stratégiáról tartottak fórumot

2025.01.15. 19:04

A 2024-es év utolsó közgyűlésén fogadták el a "Viva Savaria! - Élj egészségesen, élj tovább!" című egészségfejlesztési stratégiát, amelynek részleteiről január 15-én tartottak fórumot a szombathelyieknek a Mate Meršić Miloradić Horvát Óvoda, Általános Iskola és Gimnáziumban.

A fórumon Kelemen Krisztián tanácsnok, az érintett körzet képviselőpje, valamint a programot kidolgozó Koczka Tibor sport- és egészségfejlesztési koordinátor ismertette a részleteket.

Fotó: Bonyhádi Zoltán

Vissza az előző oldalra

Oldal tartalma utoljára módosítva: 2025.01.20. 09:36