A 2024-es év utolsó közgyűlésén fogadták el a "Viva Savaria! - Élj egészségesen, élj tovább!" című egészségfejlesztési stratégiát, amelynek részleteiről január 15-én tartottak fórumot a szombathelyieknek a Mate Meršić Miloradić Horvát Óvoda, Általános Iskola és Gimnáziumban.
A fórumon Kelemen Krisztián tanácsnok, az érintett körzet képviselőpje, valamint a programot kidolgozó Koczka Tibor sport- és egészségfejlesztési koordinátor ismertette a részleteket.
Fotó: Bonyhádi Zoltán















